Filtruj według

Nerki/Saszetki

Jedni je kochają, inni nienawidzą ze szczerego serca i nie potrafią sobie wyobrazić, jak można korzystać z takich dodatków. Każdy jednak przyzna, że są niezwykle funkcjonalne, pozwalają uwolnić kieszenie, które dzięki nim przestają być wypchane i posiadamy dzięki nim wygodny dostęp do kluczy, telefonu lub portfela – mowa oczywiście na temat takiego wyposażenia jak saszetki damskie (potocznie zwane nerkami) i przewieszane przez ramię, niewielkie torby męskie.

Chociaż o gustach się nie dyskutuje, my doskonale wiemy, że wybierając wysokiej jakości produkty, wykonane z najlepszych materiałów i z pomocą największych specjalistów oraz projektantów, można otrzymać produkt, który doskonale będzie komponował się z resztą codziennego stroju! Dlatego zależy nam, by zaproponować wam asortyment firmy Farbotka, która zadbała zarówno o mężczyzn, jak i kobiety, które nie chcą ograniczać.

Czuj się swobodnie i elegancko

Chociaż niewielkie torby męskie wyglądają elegancko i z powodzeniem można wykorzystać je do pracy, gdy zakładamy koszulę, to saszetki damskie są już raczej wyposażeniem sportowym, który sprawdzi się w luźniejsze dni i podczas wakacyjnego relaksu. Jedno jest jednak pewne! W ten sposób możesz schować wygodnie swój telefon, klucze i portfel i nie musisz przejmować się wypchanymi kieszeniami, które nie wyglądają atrakcyjnie – dodatkowo, w dalszym ciągu wszystko masz wygodnie pod ręką i jest w jednym miejscu, więc od razu wiesz gdzie szukać!

Jeśli przekonaliście się już do tej formy transportu niewielkich przedmiotów i chcecie odpocząć od plecaków i dużych, niewygodnych toreb, to zapraszamy serdecznie po ofertę naszego sklepu! Znajdziecie tu wszystko, czego potrzebujecie na kolejny sezon!

Nerki/Saszetki

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry