Torebki, torebki skórzane, nesesery - Nucelle.pl

Zamówienia

phone 537 025 025
phone 536 025 025

Odbiór osobisty

Lublin ul. Jutrzenki 24
Poniedziałek - Piątek:
09:00 - 17:00

Kategorie

Zaloguj się

Płatności

Przelew zwykły

Po złożeniu zamówienia i wybraniu opcji płatności przelewem zwykłym zostanie wysłany do Państwa e-mail z numerem naszego konta, danymi do przelewu oraz numerem zamówienia , prosimy o wpisanie numeru zamówienia w tytule przelewu co ułatwi i przyśpieszy proces identyfikacji wpłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie otrzymacie Państwo informację o wpłynięciu przelewu i realizacji zamówienia. Zachęcamy do korzystania z tej formy płatności nie ponosicie Państwo w tym przypadku żadnych dodatkowych kosztów.

Dane do przelewu:

Bank: Alior Bank

Odbiorca: PHU Nidea

Adres: ul. Jutrzenki 24 20-538 Lublin Poland

Numer rachunku (Account number):

Konto PLN 36 2490 0005 0000 4500 8580 1080

Tytuł: (NR ZAMÓWIENIA )

Pobranie

Przy płatności za pobraniem należność za zamówienie regulujecie Państwo kurierowi w momencie odbioru przesyłki. Uwaga maksymalna kwota pobrania nie może przekroczyć 2000,00 PLN . Jeżeli wartość zamówienia przekroczy 1000,00 PLN zastrzegamy sobie prawo do pobrania zaliczki w wysokości 10% wartości zamówienia.

Karta kredytowa/płatnicza

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.Transakcje obsługiwane przez Dotpay" zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

Przelew internetowy

Transakcje obsługiwane przez "Dotpay.pl" zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.